I kiedy odchodzisz czuję zimno. Bo kiedy odchodzisz odchodzi moje całe szczęście.. Tęsknię.
Serduszka moje
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz